Naudingi patarimai nuotakoms prieš renkantis savo svajonių vestuvinę suknelę

Sakoma, kad visos suknelės gražios. Bet kaip atrasti TĄ vienintelę? Kad suknelės paieška būtų tikslinga ir smagi patirtis siūlau jai pasiruošti iš anksto. Atlik savotiškus namų darbus, kurie padėtų Tau suprasti ko iš tiesų ieškai ir leistų nepasimesti pirmą kart užsukus į vestuvinių suknelių saloną.

 1. Kada pradėti suknelės paieškas?

Rekomenduoju suknelės paieškas pradėti ne vėliau kaip 9 – 6 mėnesiai iki planuojamos šventės datos (jei suknelė ketini siūdintis ar pirkti) ir ne vėliau kaip 6 – 4 mėnesiai (jei suknelę ketini nuomotis). Suknelė yra labai svarbi vestuvių dienos dalis. Tad visiems bus daug ramiau, jei savo apranga pasirūpinsi iš anksčiau.

 1. Biudžetas

Svarbu nuspręsti kiek pinigėlių ketini investuoti į savo aprangą. Internete pilna informacijos, kiek ir kokios suknelės kainuoja. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kuo skiriasi suknelės pirkimas, nuoma ar siuvimas. Pasirink variantą labiausiai atitinkantį tavo skiriamą biudžetą ir planuojamą šventę.

 1. Vestuvinės suknelės inspiracijos

Susikurk patinkančių suknelių nuotraukų aplankalą (sijonas, nugaros detalė ar bantukas). Tinka viskas, svarbu, kad tai atspindėtų Tavo norus. Juk eiti į maisto prekių parduotuvę irgi lengviau, kai turi sąrašą ir žinai ko nori.

Geriausios vietos suknelių idėjų paieškoms: pinterest.com, weddinginspirasi.com, theknot.com. Šiuos namų darbus tiesiog būtina atlikti, nes pardavimų konsultantei tai padės susidaryti nuomonę, kas Tau patinka ir kaip nori atrodyti savo šventės dieną. Tad tokiu būdu apsilankymas vestuvinių suknelių salone bus produktyvesnis.

 1. Neapsimetinėk kažkuo kitu

Vestuvių diena nėra tinkama vaidybai ir buvimui ne savimi. Jei visada nešioji plaukus palaidus, šventės dieną jų tikrai nesukelk į kuoduką. Jei mėgsti jaustis patogiai – nesuvaržyk savęs korsetu, aptemptu sijonu ir ilgu šleifu. Per savo vestuves būk savimi. Prieš einant matuotis suknelių, pasirinkit vieną svarbiausią žodį, kuris apibūdintų, kaip nori atrodyti ar jaustis šventės dieną (ir žodis tiesiog „gražiai“ čia tikrai netinka). Skirk tam laiko, išanalizuok save. Pvz.: noriu atrodyti seksualiai, noriu jaustis patogiai, noriu parodyti kojas, noriu pridengti rankas ir t.t. Atrask geriausius savo bruožus ir juos atskleisk šventės dieną.

 1. Salonai, kuriuos ketini aplankyti

Išsirink ne daugiau 3 – 4 salonus, kurių stilistika yra Tau artimiausia. Susirask informaciją apie juos internete. Svarbiausia, kad šie salonai turėtų sukneles, kurios Tave žavi, o jų siūlomos kainos atitinka Tavo nustatytą biudžetą. Taip pat svarbu pasidomėti ar salonuose, kuriuos pasirinkai aplankyti yra imamas pasimatavimo mokestis? ar į suknelės kainą yra įtraukti ir jos pataisymai? Kokia avanso dalis yra imama užsisakant suknelę? Ši informacija padės išvengti galimų nesusipratimų vizito metu.

 1. Suknelės dydis

Svarbu paminėti, kad dauguma salonų turi suknelių modelius, kurių dydžiai 36 – 40. Tad jei Tau reikia mažesnio ar didesnio dydžio suknelių, prieš vykdama į saloną turi išsiaiškinti ar jie turės Tau reikiamo dydžio suknelės.

 1. Palyda

Suknelių pasimatavimui su savimi kartu pasikviesk ne daugiau kelių žmonių. Geriausiu atveju pasiimk tik vieną žmogų, su kuriuo jautiesi geriausiai, kurio nuomone pasitiki ir žinai, kad jis palaiko tave, o ne priverčia dvejoti ar net dar blogiau, jautiesi priversta dėl jo keisti savo nuomonę. Jei tik yra galimybė, į suknelių pasimatavimo procesą neimk mažamečių vaikų. Jiems reikia papildomo dėmesio, kuris šiuo metu turi būti skiriamas tik Tau.

 1. Svarbiausia, kad suknelės paieškos teiktų džiaugsmą

Niekada neik suknelės rinktis kaip į karo lauką. Juk tai turi būti linksmas ir malonus procesas, tad atsipalaiduok ir pasilinksmink. Leisk konsultantei atlikti savo darbą bei džiaukis kiekviena akimirka, juk ruošiesi gražiausiai savo gyvenimo dienai. Tiesa, jei jauti, kad pasirinktam salone tave nemaloniai aptarnauja, o pati aplinka tiesiog purto. Padėkok už priėmimą ir eik kitur. Taip sutaupysi savo nervus ir visų brangų laiką.

 1. Apatinis trikotažas

Matuojant ir renkantis suknelę švarus, tvarkingas ir pageidautina kūno spalvos apatinis trikotažas yra tiesiog būtinas. Kadangi jo reikės ir šventės dieną siūlau apsiprekinti jau prieš pradedant rinktis suknelę. Tuomet tiksliai žinosi , kaip ji gulės ant tavo kūno. Liemenėlė: širdelės formos viršumi, su nusegamomis petnešėlėmis, lygaus audinio. Kelnaitės: lazerio kirptais kraštais, be siūlės, paaukštinto liemens, gali būti su papildomu prigludimu ties pilvo sritimi.

 1. Lik ištikima savo pasirinkimui

Jei jau išsirinkai savo svajonių vestuvinę suknelę ir pasirašei avansinę sutartį – NEDVEJOK!!!
Visos suknelės yra gražios, bet jų visų per vieną dieną neužsivilksi. Turi suprasti, kad pasirinktoji suknelė yra Ta vienintelė, kurios ieškojai ir su profesionalo pagalba atradai. Žinau, kad sunku, bet turi išlikti ištikima sau ir savo pasirinkimui. Juk nuostabių vyrų aplink taip pat pilna, bet savo ranką ir širdį pasiryžai atiduoti tik vienam iš jų. Tad nosį aukštyn, aplink nesidairyk ir ženk drąsiai prie savo meilės kupino gyvenimo altoriaus.

Kviečiu susipažinti ir pasimatuoti mano sukurtų vestuvinių suknelių. Manau, kad kartu atrasime TAVO svajonių.

1 Komentarai

 • Julija Umanskaja
  Laba diena noreciau pasiteirauti kiek kainuotu sukneles derinukas pas jusu. Ten kur tik svarkelis vestuvinis siulomas. Bet man lb patiko visas derinukas.Aciu jums.

Rašyti komentarą