Individualus vestuvinės suknelės siuvimas

Liaudies išmintis byloja, kad kartais atrasti vestuvinę suknelę yra sunkiau nei svajonių vyrą. Tad jei jau aplankėte ne vieną nuomos saloną, ir vis dar neradote tos vienintelės, turite puikią progą ją susikurti ir pasisiūdinti pagal individualų užsakymą. 

Tiesa, niekas nesako, kad tai padaryti bus lengviau nei aplankyti kelis salonus.

Dizainerio arba siuvėjo pasirinkimas

Visų pirma turėsite atrasti specialistą, kurio požiūris į gyvenimą, darbai bei kūryba Jums būtų artimi. Svarbu, kad šiuo žmogumi galėtumėte pilnai pasitikėti, kad su juo gebėtumėte aptarti visus Jums rūpimus klausimus: pradedant  iškilusiais vargais organizuojant vestuvių šventę ir baigiant probleminėmis kūno vietomis ar apatinio trikotažo pasirinkimu. Kitas, ne ką mažiau svarbus rodiklis – meistro patirtis ir kompetencija kuriant vestuvinę aprangą. Pasirinkus paprastą siuvėją tikėtina, kad Jūs sutaupysite, tačiau galutinis rezultatas gali nedžiuginti.

Siuvant suknelę iš nuotraukos siuvėja Jums pasiūlys tik tai ką ji mano, kad mato. Šiuo atveju dažniausiai į modelį  yra žiūrimą per paprastumo, taupumo prizmę, pirmenybę teikiant technologijai, o ne estetiniam vaizdui – tad vietoje 30 metrų prabangaus tiulinio sijono Jūs matomai sulauksite 3 metrų paprasto klostavimo modelio. Kuriant drabužį pagal individualų užsakymą labai svarbu atkreipti dėmesį kompoziją ir bendrą proporciją. Pavyzdžiui: jeigu modelis nuotraukoje riši  5 centimetrų pločio dirželį, tai  nereiškia, kad ir Jums jis bus tinkamas. Svarbu atkreipti dėmesį į Jūsų krūtinės aukštį, liemens ilgį, klubų plotį. Viskas turi harmoningai susižaisti, kad pamačius Jus su suknele žiūrovo žvilgsnis nebėgiotų nuo vienos detalės prie kitos, o būtų sukoncentruotas į Jus pačią, į Jūsų akis. Taigi tuo tarpu kol profesionali siuvėja išmano drabužio siuvimo technologiją ir kiekvieną dieną skiria siuvimui, vestuvinių suknelių dizaineriai, lavina savo akį, kuria kolekcijas ir dirba su būsimomis nuotakomis.

Suknelės siuvimo kaina

Dauguma sutrinka paklaustos: koks yra jų vestuvinės suknelės biudžetas. Priešingai nei turguje, šiuo klausimu siūlau  nesiderėti. Rekomenduoju tinkamai apgalvoti savo vestuvių biudžetą ir žinoti kiek pinigų ketinate skirti savo aprangai. Profesionalų darbas yra tinkamai Jus papuošti bei pasiūlyti visa kas yra geriausia, bet tam reikia, kad būtumėte atviros. Pavyzdžiui: jei nė karto gyvenime nesate vilkėjusios natūralaus šilko suknelės, vargu ar šventės dieną reikia į tai investuoti pinigus, nes skirtumo galite ir nepajausti.

Kada reikia pradėti siūdintis suknelę?

Apsisprendus dėl vestuvinės suknelės siuvimo, iš pradžių siūlau susitikti ir susipažinti su keliais profesionalais – tam niekada nebus per anksti. Individualus suknelės siuvimas nėra tik meistro indėlis, tai yra drabužis kuriamas Jums ir su Jumis, todėl susitikti primatavimams teks ne kartą. Suknelė yra kuriama nuo pat pradžių ir derinama individualiai prie Jūsų figūros, tad reikia palikti laiko eksperimentams ir nenumatytoms situacijoms išspręsti. Pasirinkus savo suknelės kūrėją siuvimo darbus siūlau pradėti likus pusei metų iki planuojamos vestuvių datos. Tokiu metu jau reikėtų turėti suknelės viziją ir būti apsisprendus dėl naudojamų audinių.

Apie tolimesnę individualaus vestuvinės suknelės siuvimo eigą papasakosiu jau kitą kartą.

Linkėjimai,
AK

Komentarai

Kol kas nėra skaitytojų komentarų. Pasidalink savo nuomone!

Rašyti komentarą