2018 metų vestuvinių suknelių tendencijos

Nors praėjusių metų pagrindinės tendencijos (apnuoginta pečių linija, melsva spalva ir nėriniai) niekur neketina trauktis. Šį kart noriu apžvelgti ateinančio vestuvių sezono pagrindines tendencijas. Juk visada smagu žinoti kur link eina Pasaulinė mada.

1. Faktūros ir raštai

Šalia jau visiems gerai žinomų tradicinių audinių (atlaso, šifono ar tiulio) šiam sezonui siūlomos suknelės pasiūdintos iš įvairių netradicinių audinių. Tokių kaip trikotažas, aksomas ar lazeriu karpyti audiniai. Taip pat suknelėms papildomos faktūros suteikia geometriniai raštai,  Artdeko stiliaus dekoras ar simetriškai išdėliota nėrinių puošyba.

2. Švarkeliai ir pelerinos

Klasikinio kirpimo suknelės ar sijonai derinami su griežtesnio stiliaus švarkeliais ar romantiškomis pelerinomis. Tai ne tik puikus būdas šventės dieną nesušalti, bet ir tuo pačiu savo aprangai galima suteikti ypatingo charakterio.

3. Spalvos

Tikra šių dienų nuotaka neturėtų bijoti eksperimentuoti ir kiek pabėgti nuo tradiciškos baltos suknelės.  Vestuvinių suknelių dizaineriai šį kart siūlo rinktis spalvą, kuri pabrėžtų jaunosios odos ar akių spalvą. 2018 metų madingos spalvos: pilka, melsva, purpurinė, kūno ir pelenų rausva.

4. 3 D gėlių dekoras

Mažos ar didelės, baltos ar spalvotos, svarbu, kad su forma ir prasme.
Gėlių raštai, bet kurią suknelę papuoš ir suteiks jai pasakiškos romantikos efektą.
Tad rinkis tas, kurios arčiau Tavo širdies.

5. Rankovės

Ateinantį sezoną karaliaus įvairių kirpimų rankovės: pūstos, prailgintos, nėriniuotos ar permatomos. Jos puikiai tiks, jei nori pridengti rankas ar savo įvaizdžiui suteikti paslapties bei elegancijos.

6. Klasikinio kirpimo suknelės 

Mažiau yra daugiau. Niekada nesuklysi savo šventės dienai pasirinkusi klasikinį suknelės kirpimą, neperkrautą detalėmis. Juk mada ateina ir išeina, o vestuvių nuotraukos lieka amžinai. Tad ateinančią vasarą gali drąsiai rinktis laiko patikrintus siluetus, nes būsi pati madingiausia per amžius.

7. Perliukų dekoras

Ši tendencija karaliauja mados “topuose”. 2018 metais atrodo viskas pradedant akiniais ir baigiant vestuvinėmis suknelėmis, džinsais ar batais turi būti dekoruota perliukais. Tiesa, noriu tikėti, kad perliukų dekoras išliks ilgam madoje, nes jis yra klasikinis elementas, kuris puikiai atrodo tiek gyvai, tiek ir nuotraukose.

8. Kelnės

Beveik visi vestuvinių suknelių dizaineriai sekančios vasaros sezonui siūlo kelnių ar kombinezono komplektą. Jei esi rafinuota ir elegantiška, sieki savo užsibrėžtų tikslų – tai Bianca Jagger inspiruotas įvaizdis kaip tik Tau!

Kviečiu apžiūrėti naujausią AK 2018 metų vestuvinių suknelių kolekciją:
//www.aidakapociute.com/vestuvines-sukneles/2018-kolekcija/

Daugiau naudingų patarimų ir mano įžvalgų rasi čia:
//www.aidakapociute.com/tinklarastis/

Komentarai

Kol kas nėra skaitytojų komentarų. Pasidalink savo nuomone!

Rašyti komentarą