Vestuvinių suknelių nuoma

Atraskite labiausiai Jus atspindinčią, išskirtinę dizainerės Aidos Kapočiūtės kurtą vestuvinę suknelę ir pasipuoškite ja savo šventės dieną.
Moderni nuotaka gal ir nėra pavaldi laikui ir senosioms tradicijoms, bet keli dalykai išlieka visuomet- tai vestuvių ceremonija bei jaunosios suknelė. Aidos Kapočiūtės išskirtinumas yra individualus požiūris į kiekvieną klientę. Dizainerė padėjo jau daugiau nei 300 nuotakų pasitikti savo šventės dieną pasipuošus išskirtine suknele. Daugiametė patirtis vestuvių mados srityje ir nuoširdus darbas, leidžia Jums pasiūlyti profesionalų bei kokybišką aptarnavimą tobulos suknelės beieškant.

Visas nuomojamas sukneles ir jų kainas galite rasti čia.

AK vestuvinių suknelių išskirtinumas

Vardinės dizainerės kurtos suknelės atspindi tikrąją meilę gyvenimui ir madai. Sukurta iš širdies ir pasiūdinta rankomis. Kiekviena suknelė atspindi modernų požiūrį į klasikinį drabužį, dešimtis dienų kruopštaus darbo ir technologinę meistrystę, siekiant papuošti Jūsų kūno linijas.

Atraskite savo svajonių vestuvinę suknelę

Rezervuokite laiką susitikti ir gaukite individualią dizainerės konsultaciją. Jos metu turėsite galimybę pamatyti, paliesti ir pasimatuoti išskirtines vestuvines sukneles.

Salone jų yra virš 50 skirtingų modelių.

Prieš susitikimą paprašysime Jūsų atsiųsti iki 5 – 10 nuotraukų su Jums patinkančiomis suknelėmis ar jų detalėmis bei atsakyti į kelis klausimus apie Jūsų asmenybę, planuojamos šventės stilistiką ir paskirtą aprangos biudžetą. Ši informacija yra be galo svarbi, nes tik tokiu būdu, dizainerė turės galimybę Jus pažinti ir suteikti reikiamą pagalbą pasirenkant tinkamiausią suknelės modelį.

Pirminė konsultacija yra nemokama, jos trukmė apie 45 – 60 minučių.

Susitikimo metu Jums bus suteikta galimybė pasimatuoti skirtingus suknelių modelius. Erdviame persirengimo kambaryje, priešais didelį veidrodį, su Aidos palaikymu, ramiai ir niekur neskubant, galėsite atrasti geriausiai Jums tinkančią - Jūsų svajonių vestuvinę suknelę.

Lanksčios suknelių nuomos kainos

Kadangi kiekviena būsima nuotaka yra skirtinga, jų vestuvinės suknelės turi tai atspindėti. Kol vieni modeliai yra gausiai dekoruoti ir pasiūdinti iš kelių dešimčių sluoksnių prabangaus audinio, kiti – pasižymi savo lengvumu ir minimalistiniu dekoru. Ne paslaptis, kad tokių suknelių kainos taip pat skiriasi. Salone esančių išskirtinių ilgų vestuvinių suknelių nuomos kainos svyruoja nuo 500-1500 eurų. Todėl tikime, kad kartu galime atrasti vestuvinę suknelę, kuri atitiks Jūsų charakterį, pabrėš gražiausias kūno linijas bei neskriaus banko sąskaitos.

Bendras vestuvinis įvaizdis

Galutinį nuotakos įvaizdį sudaro atskirų detalių visuma. Svarbu ne tik graži suknelė, viskas turi tarpusavyje derėti. Mielai Jus pakonsultuosime ir patarsime kokius aksesuarus, šukuoseną ar makiažą geriausia derinti prie jau pasirinktos vestuvinės suknelės. Salone yra gausus nuometų asortimentas, o pati dizainere bendradarbiauja su įvairiais aksesuarų kūrėjais, todėl net neabejojame, kad kiekvienai nuotakai padėsime atrasti individualų stilistinį sprendimą.

Suknelė lauks Jūsų

Kol Jūs toliau planuosite savo svarbiausią gyvenimo šventę, mes mielai pasirūpinsime Jūsų pasirinkta suknele nuomai. Ji bus pažymėta Jūsų vardu ir ramiai lauks Jūsų grįžtant. Garantuojame - suknelės be Jūsų daugiau niekas nematuos.

Paskutiniai susitikimai siekiant tobulumo

Likus porai savaičių iki šventės bus atliekami suknelės pataisymo darbai ir galutinis priderinimas prie Jūsų figūros (su savimi šiuo metu būtina turėti apatinį trikotažą ir avalynę, kuriuos vilkėsite ir avėsite šventės dieną). Salone dirba siuvėja - technologė, kuri ir pasirūpins, kad šventės dieną atrodytumėte nepriekaištingai. Visi suknelės koregavimo darbai jau yra įskaičiuoti į suknelės nuomos kainą, tad pasikliaukite profesionalais ir leiskite jiems atlikti savo darbą.

Vestuvių dieną jauskitės nepakartojamai

Pagal susitarimą, likus kelioms dienoms iki vestuvių, suknelė yra iki galo sutvarkoma, išlyginama ir supakuojama į nepermatomą maišą. Šventės dieną ją beliks tik užsivilkti.

Pasiryžai tapti AK nuotaka?

Nedvejok ir jau šiandien susisiek su dizainere bei atrask savo svajonių vestuvinę suknelę.

Ką nuotakos kalba apie Aidą?

Noriu pasakyti tūkstantį AČIŪ už pačią nuostabiausią suknelę! jos dėka pati jaučiausi dieviškai, lengva lyg pūkelis ir atšokau net iki paryčių. Visi buvo sužavėti (ypatingai senelis gyrė ir gyrė suknelę). Tikrai rekomenduosiu Jus visoms savo dar neištekėjusioms draugėms. Buvo labai malonu bendrauti su tokiu šiltu žmogum, ačiū dar kartą!!!
Kornelija Jankutė
AK nuotaka
Miela Aida, norėjau padėkoti už visus mūsų susitikimus ir labai gražią suknelę! Visi ją be galo gyrė, o aš labai gerai su ja jaučiausi. Ačiū už Jūsų kruopštumą ir nuoširdumą. Šventė buvo labai graži. Mes jautėmės mylimi, o svečiai atrodė labai laimingi. Siunčiu daug šiltų linkėjimų iš Belgijos! Bus malonu kada tyčia ar netyčia susitikti.
Ieva Drungilaite
AK nuotaka

Raskite savo svajonių suknelę

Suknelės paiešką rekomenduojame pradėti likus 3 - 4 mėnesiams iki jūsų gražiausios šventės.