Individualus vestuvinių
suknelių siuvimas

Malonūs audiniai, modernūs kirpimai ir iki smulkmenų apgalvotos visos detalės. Sukurkime Jūsų svajonių suknelę kartu.

Nuotakų gražiausios dienos akimirkos

Ką nuotakos kalba apie Aidą?

Noriu pasakyti tūkstantį AČIŪ už pačią nuostabiausią suknelę! jos dėka pati jaučiausi dieviškai, lengva lyg pūkelis ir atšokau net iki paryčių. Visi buvo sužavėti (ypatingai senelis gyrė ir gyrė suknelę). Tikrai rekomenduosiu Jus visoms savo dar neištekėjusioms draugėms. Buvo labai malonu bendrauti su tokiu šiltu žmogum, ačiū dar kartą!!!

Kornelija Jankutė
Miela Aida, norėjau padėkoti už visus mūsų susitikimus ir labai gražią suknelę! Visi ją be galo gyrė, o aš labai gerai su ja jaučiausi. Ačiū už Jūsų kruopštumą ir nuoširdumą. Šventė buvo labai graži. Mes jautėmės mylimi, o svečiai atrodė labai laimingi. Siunčiu daug šiltų linkėjimų iš Belgijos! Bus malonu kada tyčia ar netyčia susitikti.

Ieva Drungilaitė
Daugiau nuotakų atsiliepimų, kodėl pasirinko dizainerę Aidą Kapočiūtę vestuvinės suknelės kūrimui galite paskaityti Facebook puslapyje - https://www.facebook.com/pg/KaidaDesigns/reviews/ .

Individualaus vestuvinės suknelės siuvimo procesas

Leiskite Jus pažinti

Man be galo svarbu Jus pažinti. Būtų puiku, jei pirmojo mūsų susitikimo metu su savimi turėtumėte iki 5 – 10 nuotraukų Jums patikusių suknelių modelių. Tai man leis geriau suprasti Jūsų skonį ir asmeninį stilių.

Kartu atraskime kas labiausiai tiks Jūsų kūno linijoms

Atsižvelgusi į pamatytas nuotraukas ir Jūsų pasakojimą apie planuojamą šventę, visada siūlau pasimatuoti salone turimas sukneles.Išbandyti modeliai leidžia suprasti kokio silueto suknelės labiausiai tinka Jūsų figūrai ir kurie audiniai ar puošyba gali atitikti Jūsų planuojamos šventės stilių.

Prabangūs audiniai ir dekoras

Audinių pasirinkimas vestuvinės suknelės siuvimui yra be galo svarbus, todėl tai darome kartu su kliente. Žaidimo ir atmetimo būdu atrandame tik tai kas individualiai tinka kiekvienai klientei.

Svajonių suknelės kūrimo procesas

Suknelės kūrimas prasideda vos tik susipažinus. Mano mintyse iškart kyla vizija, kaip savo šventės dieną turėtumėte atrodyti. Viską aptarus, nupiešiu planuojamos suknelės eskizą, išmatuoju Jūsų figūrą ir tuomet jau galime pasirašyti avansinę sutartį, kuri oficialiai leidžia pradėti tikruosius suknelės kūrimo darbus.

Konstrukcija pabrėžianti gražiausias Jūsų kūno linijas

Klasikinę meistrystę papildo modernus požiūris. Kruopštus ir nuoširdus darbas kiekvieną dieną leidžia išmokti vis ko nors naujo, o geriausius atradimus pritaikyti savo klientėms. Paslėpsim, apjuosim, pabrėšim ir atidengsim tik tiek kiek reikia, kad atrodytumėte ir jaustumėtės nepakartojama.

Primatavimai siekiant tobulumo

Primatavimų metu suknelės konstrukcija yra priderinama prie Jūsų figūros ir bendros vestuvių vizijos. Parenkama suknelės puošyba ir tiksli, kompoziciškai tinkama jos vieta. Kiekviena detalė apgalvota iki smulkmenų leidžia sukurti išskirtinę svajonių suknelę.

Minimalus primatavimų skaičius – 5 kartai.
Jei esate ne vilnietė, per vieną Jūsų vizito dieną galime planuoti iki 2 – 3 susitikimų, taip taupome Jūsų brangų laiką ir važinėjimo išlaidas.

Galutinis rezultatas – bendras nuotakos įvaizdis vestuvių dieną

Tobulas pirminės vizijos įgyvendinimas – tai dešimtys tarpusavio bendravimo laiškų, šilti susitikimai ir akimirkos primatavimų metu, šimtai valandų praleistų konstruojant, sukerpant, siuvant ir atidžiai dekoruojant Jūsų svajonių suknelę.

Dažnai užduodami klausimai

Prieš kiek laiko reikia pradėti vestuvinės suknelės siuvimą? 

Individualų vestuvinės suknelės siuvimą rekomenduoju pradėti likus 6 – 9 mėnesiams iki planuojamos šventės datos, kuo ankščiau pradėsime darbus – tuo greičiau bus matomas galutinis rezultatas. Preliminarus siuvimo laikas: 2 – 3 mėnesiai.
Kiek kainuoja vestuvinės suknelės siuvimas?

Ilgos vestuvinės suknelės siuvimo kaina prasideda nuo 1200 eurų (su audiniais kartu). Kaina kinta nuo pasirinkto modelio. Audiniai ir rankų darbo puošyba parenkami atsižvelgiant į Jūsų biudžetą ir vestuvinės suknelės modelį.

Sukurkime Jūsų svajonių suknelę kartu

Suknelės siuvimą rekomenduoju pradėti likus 6 - 9 mėnesiams iki jūsų gražiausios šventės.