AK nuotakų atsiliepimai

Paskaitykite el. paštu gautus atsiliepimus bei palinkėjimus. Daugiau atsiliepimų galite paskaityti Facebook puslapyje - https://www.facebook.com/pg/KaidaDesigns/reviews/.

Ačiū labai labai už viską! Už patarimus, už palaikymą, už gražius žodžius ir aišku svarbiausia – už pačią nerealiausią suknelę!
– Justė Grebliūnienė

 

Laba diena, Aida,
Gal ir labai pavėluotai, tačiau labai labai noriu Jums padėkoti už nuostabią suknelę! jaučiausi tikra princesė tą dieną! Ačiū, kad išpildėte visus mano norus ir papuošėte mane gražiausią gyvenimo dieną.
– Indre Valančiūnienė

 

Gera sutikti žmogų, kuris išmano ir taip myli savo darbą. Ačiū!
– Ivona Peleckienė

 

Labas, Aida!
Žodžiu, suknelė buvo nuostabi, tikrai, abi jos dalys. Sulaukiau krūvos komplimentų ir pati puikiai joje jaučiausi. Pats didžiausias tau ačiū už tai ir už visą darbą, visą bendravimą, visą man skirtą laiką ir dėmesį!
– Goda Risteski

 

Buvau labai labai graži! Ačiū dar kartą jums!
– Evelina Tamašauskaitė Aleliūnienė

 

Miela Aida, norėjau padėkoti už visus mūsų susitikimus ir labai gražią suknelę! Visi ją be galo gyrė, o aš labai gerai su ja jaučiausi. Ačiū už Jūsų kruopštumą ir nuoširdumą. Šventė buvo labai grazi. Mes jautėmės mylimi, o svečiai atrodė labai laimingi. Siunčiu daug šiltų linkejimų iš Belgijos! Bus malonu kada tyčia ar netyčia susitikti.
– Ieva Drungilaite

 

Laba diena, Aida, rašau Jums norėdama dar kartą padėkoti už nuostabiai praleistą laiką, puikų darbą ir padrasinimą – tuo metu jis buvo labai labai reikalingas. Drąsiai galiu sakyti kad TĄ dieną vilkėjau savo svajonių suknelę!!! Jaučiausi labai patogiai, visą vakarą prabuvau su savo suknele ir net nebuvo minties ją nusivilkti.
Silvija

 

Labas rytas, miela Aida! Noriu pasakyti tūkstantį AČIŪ už pačią nuostabiausią suknelę! jos dėka pati jaučiausi dieviškai, lengva lyg pūkelis ir atšokau net iki paryčių. Visi buvo sužavėti (ypatingai senelis gyrė ir gyrė suknelę). Tikrai rekomenduosiu Jus visoms savo dar neištekėjusioms draugėms. Buvo labai malonu bendrauti su tokiu šiltu žmogum, ačiū dar kartą!!!
Kornelija Jankutė

 

Laba diena, Taip jums nieko ir neparašiau po šventės. Nors šimtą kartų pagalvojau, jetau, kaip dėkoju jums už suknelę, jaučiausi taip kaip ir norėjau, visu 100 proc.! Nors nuo vestuvių jau mėnuo praėjo, tik neseniai ją nuėmiau nuo sienos kabančią, miegamajame 🙂
– Viktorija Šilinytė

 

Sveiki, Aida,
Dar kartą dėkoju už nuostabią suknelę. Vyras buvo sužavėtas, aš jaučiausi puikiai. Tokią dieną – tai svarbiausia.
Eglė Stankutė Jack

 

Miela, Aida,
dar kartelį labai tau ačiū, kad tokia didele dalimi prisidėjai prie nuostabiausios mūsų šventės. Atrodžiau ir jaučiausi tiesiog tobulai.
– Gabrielė Budrienė