Vestuvinių suknelių salonas Vilniuje

Išskirtinis ir jaukus vestuvinių suknelių salonas įkurtas 2013 metais Vilniuje, pačiame miesto centre – senamiestyje.
Visai prie pat, skambant Arkikatedros varpams, sujungiant aukštosios mados technologijas ir modernų požiūrį į konstrukciją yra kuriamos vardinės Aidos Kapočiūtės vestuvinės suknelės.

Salone rasite virš 50 skirtingų suknelių modelių, kuriuos galima matuotis, semtis inspiracijos, o atradus sau tinkamą suknelę, ją nusipirkit ar išsinuomoti. Profesionali siuvėja pasirūpins, kad pasirinktas modelis būtų pakoreguotas ir atitiktų Jūsų figūrą bei norus.

Dizainerė pati asmeniškai priima kiekvieną būsimąją nuotaką ir suteikia, jai individualią konsultaciją. Padeda pasirinkti tinkamiausią suknelės modelį atsižvelgiant į asmenybę, kūno linijas, planuojamos šventės stilistiką bei paskirtą aprangos biudžetą.

Esant norui Jums bus suteikta stiliaus konsultacija apie tai kokius aksesuarus, šukuosena ar makiažą geriausia derinti prie Jūsų būsimos vestuvinės suknelės.

Minimalistinis interjeras leidžia nepasimesti ir susikoncentruoti į suknelės kūrimą ar paieškas. Mielai kviečiame užsukti ir kartu pasinerti į Jūsų svajonės įgyvendinimą.

Atraskime, svajokime ir kurkime kartu.