Vestuvinių suknelių dizainerė.
Aida Kapočiūtė – Vestuvinių suknelių dizainerė

Esu darbšti, užsispyrusi ir atsakinga, bet tuo pačiu mylinti, jautri ir svajinga.

Kiekviena mano diena prabėga fantazuojant, žaidžiant su audiniais, atrandant geriausius jų tarpusavio derinius ir formas.

Prieš daugiau nei 10 metų man teko garbė susipažinti su nuostabiu vestuvinių suknelių kūrėju ir žmogumi, Arvydu Videika. Tuomet, dar jauną paauglę jis priglaudė į savo Vamp mados namus, leido viską stebėti ir mokytis. Jo užsidegimas, aistra kurti, atkaklus darbas ir tikslų siekimas, man buvo  puikus pavyzdys.

Tad baigusi mokyklą net nedvejojau, kuriuo keliu pasukti. Įstojau į Vilniaus Kolegiją, aprangos dizaino specialybę ir taip pradėjau didžiąją savo kūrybos kelionę.

Laikas bėga, o aš išlieku ta pati: susigraudinu pamačiusi gražią suknelę, šiurpuliukai pereina kūnu palietus švelnų šilką, o širdis užsipildo gražiausiomis emocijomis sulaukus šilto klientės laiško.

Man patinka ankstyvas ruduo, kuomet po vasaros kaitrų papučia švelnus vėjelis, dievinu rytinę kavą, be kurios neįsivaizduoju savo dienos pradžios. Esu rimta smaližė, tad klienčių dovanoti saldainiai niekada neprapuola. Mane inspiruoja seni filmai su garsia aktore Audrey Hepburn: Love in the Afternoon, My Fair Lady, Breakfast at Tiffany’s. Domiuosi mados istorija, labiausiai mane įkvepia 20-ųjų metų stilistika. Žaviuosi: Karl Lagerfeld, Vera Wang, Victoria Beckham ir Mario Testino darbais.